Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /home/uh176714/domains/issar.com.ua/public_html/includes/menu.inc).

Розпочато роботу по Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

21 листопада 2017 року відбулося урочисте підписання грантової угоди у рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» з Громадською організацією «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків».

Загальною метою грантового проекту є розробка моделі системного управління родючим потенціалом ґрунтових ресурсів України в ринкових умовах з подальшою імплементацією їх у суспільно-громадську діяльність Громадською організацією «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків» та в практику землекористування.

Участь в офіційному підписанні грантової угоди від ГО «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків» брав Генеральний секретар Товариства - Святослав Балюк, а зі сторони грантодавця – Патрік Рейдер, директор Проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні».

Крім того, у рамках підписання грантової угоди учений секретар ГО «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків» Ганна Момот і менеджер проекту Анатолій Кучер обговорили ключові аспекти виконання гранту із фахівцями Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – керівником напряму аграрної політики Олександром Калібердою, менеджером грантів Ігорем Цимбалістим та експертом з питань управління земельними ресурсами Сергієм Кубахом.