Щодо проведення робочої зустрічі аспірантів і молодих вчених Інституту з директором Харківської філії ДУ «Держгрунтохорона» О.Є. Орлом

 

3 грудня 2019 року відбулася робоча зустріч директора Харківської філії ДУ «Держгрунтохорона» Олександра Євгеновича Орла з аспірантами та молодими вченими Інституту. Захід проведено в рамках співробітництва між установами з виконання наукових досліджень щодо питань удосконалення моніторингу та агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, підвищення якості вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні. 

У заході взяли участь здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальностями 201 Агрономія, 091 Біологія та молоді вчені Інституту. Захід очолив заступник директора з наукової роботи – доктор біологічних наук М.М. Мірошниченко.

У своїй доповіді О.Є. Орел зазначив основні напрями діяльності філії щодо забезпечення державного моніторингу ґрунтів та агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, запровадження заходів зі збереження, відтворення та охорони родючості ґрунтів, визначення якості та безпечності продукції, сировини, агрохімікатів, а також роль висококваліфікованих та компетентних фахівців у галузі ґрунтознавства та агрохімії у вирішенні поставлених завдань.