Стратегія розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 рр.

24 січня 2020 року директор Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Балюк Святослав Антонович взяв участь у круглому столі, присвяченому обговоренню проектів та пропозицій, поданих до підгрупи №10 «Розвиток агропромислового комплексу і виробництва продуктів харчування» з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років та Плану заходів з її реалізації на 2021 – 2023 роки, що відбувся в конференц-залі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

Всі надані на засіданні пропозиції та конкретні механізми розвитку аграрного потенціалу Харківської області представниками профільних закладів вищої освіти Харківщини, науково-дослідних установ, громадськості та сільгоспвиробниками, спрямовані на досягнення суспільної вигоди будуть враховані Керівним комітетом.

Для розробки Стратегії, розпорядженням голови ХОДА, створена робоча група, до якої входять більше 200 фахівців, і керівний комітет, до якого увійшли 20 осіб. Щоб забезпечити інформаційний супровід процесів розробки Стратегії, створений web-сайт http://www.strategy.kharkiv.ua , на якому можна знайти всі методичні матеріали щодо розробки документу та будуть розміщуватися відеозаписи засідань керівного комітету, робочих груп, круглих столів, а також усі підсумкові