» News » 100 років Міжнародному союзу ґрунтознавців

100 років Міжнародному союзу ґрунтознавців

The International Union of Soil Sciences, The Italian Society of Soil Science
The City of Florence invite you for the Centennial Celebration and Congress of the International Union of Soil Sciences (May 19-21, 2024,  Florence, Italy)

Міжнародний союз ґрунтознавців (IUSS), Італійське товариство ґрунтознавства, місто Флоренція запрошують на святкування сторіччя та Конгрес Міжнародного союзу ґрунтознавців у м. Флоренція (Італія)
19-21 травня 2024 р.

IUSS, як Хранитель світового ґрунтознавства, відзначатиме сторіччя свого внеску в збереження природи та добробут людини у 2024 році. Подія сприятиме налагодженню зв’язків між різними дисциплінами, політиками, зацікавленими сторонами, установами та асоціаціями для ефективного вирішення потреб громадянського суспільства в сільському господарстві, лісовому господарстві, навколишньому середовищі, міському плануванні, енергетиці, освіті та інших суспільних питаннях.

Святкування відбудеться 19 травня і супроводжуватиметься двома насиченими днями Конгресу з пленарними та паралельними науковими сесіями. У кожній сесії братимуть участь як ґрунтознавці, так і фахівці з інших дисциплін, зосереджуючись на минулих досягненнях та майбутніх викликах.

Після Конгресу відбудуться технічні/наукові екскурсії, які варіюватимуться від коротких місцевих до тривалих поїздок від Альп до Сицилії. На 18 травня заплановано передконгресовий візит до Вілли Любін у Римі — історичного місця заснування IUSS.

IUSS радий вітати Вас в Італії!

Кінцевий термін подання тез доповідей — 15 січня 2024 року. Правила подання тез для участі у Конгресі та іншу корисну інформацію про організацію Конгресу детально викладено на сайті

Зверніть увагу, що за кожне подання тез стягуватиметься внесок у розмірі 25 євро (з ПДВ), який не підлягає відшкодуванню.

Інформацію підготував Аркадій Левін – координатор міжнародного співробітництва Інституту

 

en_USEnglish