» News » Анатолій КУЧЕР – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року» у двох номінаціях

Анатолій КУЧЕР – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року» у двох номінаціях

20 травня 2023 року у День науки у Київському Будинку вчених Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів щорічного конкурсу «Молодий вчений року» за підсумками діяльності у 2022 році. Організатором Конкурсу є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Головна мета конкурсу – визнання значних досягнень молодих учених у різних галузях знань і сферах діяльності.

Вітаємо доктора економічних наук, старшого дослідника, члена- кореспондента Академії економічних наук України, головного наукового співробітника відділу інноваційної економіки, зовнішніх зв’язків та інформатизації наукових досліджень ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» Анатолія Васильовича КУЧЕРА із перемогою у двох номінаціях: «Економіка» і «Менеджмент та управління персоналом» Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ». Серед учених-економістів системи Національної академії аграрних наук України він уже другий рік поспіль утримує лідерство, будучи лауреатом у сфері економічних наук, попри істотне зростання інтенсивності конкуренції (для прикладу, в номінації «Економіка» цього року вона становили 22 особи на місце). Загалом цього року на участь у конкурсі подано 903 заявки від представників 215 закладів освіти, наукових установ та організацій.

За вагомий особистий внесок у вітчизняну науку, соціально- економічний розвиток України, сумлінну працю та високий професіоналізм Анатолія КУЧЕРА народжено Почесною грамотою Українського союзу промисловців і підприємців.

en_USEnglish