» News » Доповідь про наукову діяльність О. Н. Соколовського

Доповідь про наукову діяльність О. Н. Соколовського

23 травня 2024 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулася ХIX-а Всеукраїнська наукова конференція молодих учених та спеціалістів «ІСТОРІЯ ОСВІТИ, НАУКИ І ТЕХНІКИ В УКРАЇНІ», присвячена ювілейним датам від дня народження видатних учених у галузі аграрних наук – основоположників сільськогосподарської дослідної справи в Україні за своїми напрямами: Федора Трохимовича Моргуна (1924−2008) і Олексія Никаноровича Соколовського (1884–1959).

Від Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та аґрохімії імені О. Н. Соколовського», з вітальним словом виступив в.о. директора доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Святослав Балюк.

Учасники заслухали наукові повідомлення у розрізі 5-ти секцій.

Від Ради молодих вчених при ННЦ ІГА виступили Яна Гетьман, Катерина Романчук і Віталій Лебедь з доповіддю «НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА СПАДЩИНА О. Н. СОКОЛОВСЬКОГО ЯК ОСНОВА РОЗВИТКУ ҐРУНТОЗНАВЧОЇ ШКОЛИ ННЦ ІҐА».

Наукові доповіді та повідомлення, що були виголошені на пленарному та секційних засіданнях, розміщені в збірнику матеріалів конференції. Електронний варіант представлено на сайті за посиланням: https://dnsgb.com.ua/diyalnist/naukova-diyalnist/naukovi-konferencii/istoriya-osviti-nauki-i-tehniki-v-ukraini/xix-vseukrainska-naukova-konferenciya-molodih-uchenih-ta-specialistiv-istoriya-osviti-nauki-i-tehnik/

en_USEnglish