» News » Міжнародний дискусійний форум в НААН

Міжнародний дискусійний форум в НААН

Нещодавно у Національній академії аграрних наук України відбувся дискусійний форум спільно з Французьким національним науково-дослідним інститутом сільського господарства, продовольства та навколишнього середовища (INRAE) на тему «Адаптація екологічно збалансованих систем землеробства до сучасних агрокліматичних і соціально-економічних умов, зокрема, шляхом використання органічних добрив у контексті реалізації Європейської зеленої угоди». Форум проходив у малій конференц-залі Президії Національної академії аграрних наук України.

Зі вступними промовами виступили президент НААН Ярослав Гадзало та Генеральний директор INRAE Філіп Моген (Philippe Mauguin). На дискусійному форумі обговорювались питання розвитку органічного виробництва, збереження родючості ґрунтів, моніторинг здоров’я ґрунту, наукові аспекти інноваційних технологій органо-мінеральних біоактивних добрив та гарантування продовольчої безпеки у країнах Європи (програма European Green Deal) та світі.

Від ННЦ ІҐА учасником форуму був завідувач лабораторії органічних добрив і гумусу доктор с.-г. наук Євгеній Скрильник виступивши з науковою доповіддю «Органічні добрива: перспективи виробництва та застосування в сільському господарстві України».

Детальніше

en_USEnglish