» News » На координаційно-методичній нараді затверджено плани наукових досліджень на 2024 рік

На координаційно-методичній нараді затверджено плани наукових досліджень на 2024 рік

Координаційно-методичну нараду виконавців ПНД НААН 1 «Ґрунтові ресурси України: інформаційне забезпечення, раціональне використання, менеджмент, технології» проведено 25 квітня 2024 року у Національному науковому центрі «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського». Розглянуто та затверджено робочі програми з виконання установами-виконавцями ПНД науково-дослідних робіт у 2024 році.

Підведено підсумки роботи методичної комісії Інституту з розгляду робочих програм підрозділів Інституту та дослідної мережі на виконання у  2024 році науково-дослідних робіт за завданнями 2-го рівня.

Програма наукових досліджень включає 8 завдань першого рівня та 39 завдань другого рівня, з них 28 – з фундаментальних досліджень, 10 – прикладних, 1 короткотермінове з прикладних, у тому числі 8 установ-виконавців системи НААН виконують 7 завдань з фундаментальних досліджень і 2 – з прикладних.

Членів координаційно-методичної ради та всіх присутніх на засіданні проінформовано про результати проведення Загальних зборів Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН, а саме: про підсумки діяльності Відділення за 2023 рік, завдання на 2024 рік, формування пріоритетних напрямів досліджень та програм наукових досліджень на 2026-2030 роки.

en_USEnglish