» News » Перша зустріч членів Міжнародної мережі із забруднення ґрунтів

Перша зустріч членів Міжнародної мережі із забруднення ґрунтів

З 13 до 15 червня 2023 року ФАО та Глобальне ґрунтове партнерство провели першу зустріч Міжнародної мережі із забруднення ґрунтів (INSOP). Учасники заходу переглянули прогрес, досягнутий мережею, обговорили та визначили пріоритетні напрями роботи.

Також було розроблено план роботи на 2023-2024 роки та окреслено шляхи співпраці між членами INSOP. Запрошені спікери привернули уваги до таких тем: відновлення забруднення ґрунту в Африці: проблеми та кроки, які необхідно вжити; картографування PFAS в Європі; забруднювачі ґрунту, забруднення їжі та вплив на здоров’я; виявлення та моніторинг ґрунтів, забруднених свинцем і ртуттю; забруднення ґрунту та води відповідно підходу One Health. Також відбувся виступ представника офісу ФАО в Україні Тіфейн Енн Лукас на тему: “Військове забруднення: розмінування, картографування та оцінка уражених війною ґрунтів України”.

Крім цього, було обрано керівників робочих напрямів INSOP шляхом голосування. Під час зустрічі кандидати мали 3-5 хвилин, щоб розповісти про свій досвід та мотивацію, чому вони хочуть бути керівником конкретного напряму роботи мережі. У даному заході взяли участь співробітники Інституту: Віталій Лебедь і Людмила Воротинцева.

Детальна інформація розміщена за посиланням

en_USEnglish