» News » Робоча зустріч з питань створення Громадської Водної Ініціативи

Робоча зустріч з питань створення Громадської Водної Ініціативи

14 травня 2024 р. відбулася перша робоча зустріч з питань створення Громадської Водної Ініціативи, основною метою діяльності якої має бути поєднання зусиль експертного громадського середовища для допомоги Уряду у  формуванні та впровадженні міжгалузевої  Водної політики України для відбудови та розвитку водної галузі. Організаторами заходу були Інститут водних проблем і меліорації НААН, МГО «Прімавера» та ГО «Жіноче водне партнерство України».

Учасниками зустрічі були фахівці водного господарства від наукових установ та закладів вищої освіти, представники організацій-водокористувачів, громадських організацій та органів місцевого самоврядування.

Від ННЦ ІҐА на зустрічі були присутніми онлайн провідний науковий співробітник лабораторії гідродефіцитних, гідроморфних і кислих ґрунтів, д. с.-г. наук Людмила Воротинцеева та старший науковий співробітник відділу ґрунтових ресурсів, канд. біол. наук Віталій Лебедь.

На зустрічі було презентовано та обговорено проєкт Декларації щодо створення Громадської Водної Ініціативи та прийняття плану дій щодо  узгодження, підписання тексту Декларації та його розповсюдження.

         У доповідях також було розглянуто проблеми стану водного сектора економіки України, водної безпеки в умовах бойових дій та викликів для водної галузі в період воєнного стану й повоєнного відновлення, сталого інтегрованого управління водними ресурсами, механізмів реалізації Водної політики України  тощо.

 

en_USEnglish