» News » Щодо проведення робочої зустрічі аспірантів і молодих вчених Інституту з професором кафедри ґрунтознавства ХНАУ імені В.В. Докучаєва К.Б. Новосадом

Щодо проведення робочої зустрічі аспірантів і молодих вчених Інституту з професором кафедри ґрунтознавства ХНАУ імені В.В. Докучаєва К.Б. Новосадом

19 грудня 2019 року відбулася робоча зустріч професора кафедри ґрунтознавства Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва Костянтина Богдановича Новосада з аспірантами та молодими вченими Інституту. Захід проведено в межах дії договору про співробітництво, спрямоване на підвищення якості освіти і науки з використанням наукового та науково-педагогічного потенціалу установ, у т.ч. на третьому (освітньо-науковому) рівні.

У заході взяли участь молоді вчені Інституту, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальностями 201 Агрономія, 091 Біологія. Захід очолила завідувач аспірантури, доктор сільськогосподарських наук Л.І. Воротинцева.

У своїй доповіді К.Б. Новосад окреслив основні напрями діяльності кафедри щодо підготовки фахівців, проведення наукових досліджень та роль висококваліфікованих і обізнаних фахівців у галузі ґрунтознавства у вирішенні завдань, що поставлено перед освітою, наукою та виробництвом. Визначено перспективи подальшого співробітництва між установами.

en_USEnglish