» News » Участь у круглому столі «Впровадження регенеративних практик в Україні»

Участь у круглому столі «Впровадження регенеративних практик в Україні»

12 лютого 2024 р. відбувся круглий стіл «Впровадження регенеративних практик в Україні», організований Сумським національним аграрним університетом. Круглий стіл ставить на меті дати відповіді на запитання, які є важливими для розуміння агрономічних практик в Україні: поширення окремих систем обробітку ґрунту, перспективи впровадження ґрунтозберігальних і регенеративних практик. Основним завданням було створення експертної думки стосовно розвитку агропромислового виробництва в рамках кліматоорієнтованих рішень і зменшення викидів парникових газів у виробничому процесі агровиробників. У круглому столі брали участь науковці, дорадники з агрономії, керівники та власники фермерських господарств.

Одним із ключових експертів круглого столу був доктор економічних наук, старший дослідник, чл.-кор. Академії економічних наук України Анатолій КУЧЕР, який виступив із власними експертними висновками щодо впровадження регенеративних практик в Україні.

Експерти провели обговорення та дискусії стосовно агрономічних практик, які поширені в Україні, їх інтенсивного застосування в агровиробництві, перспективи впровадження регенеративних практик.

Деталі щодо круглого столу

 

en_USEnglish