» News » Участь у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2015»

Участь у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2015»

З 3 по 6 червня 2015 року Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» представив свої основні наукові розробки й досягнення на наймасштабнішій в Україні та Східній Європі XXVІI Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2015», організатором якої виступило Міністерство аграрної політики та продовольства України на базі Національного комплексу «Експоцентр України» м. Київ.

Урочисто відкрив виставку Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, зазначивши, що «Виставка зібрала представників з усіх регіонів України. Вони представляють потенціал, завдяки якому Україна є однією з провідних аграрних держав світу. Виставкове різноманіття українського агросектору свідчить про його високу інвестиційну привабливість».

Вітаючи учасників виставки, Міністр наголосив на міжнародній значущості виставки «Агро-2015», оскільки на її відкриття прибули посли п’яти іноземних держав в Україні. Він запевнив, що агропромисловий комплекс є найперспективнішим для інвестування в Україні, адже саме ця галузь пропонує бізнесу колосальні обсяги виробництва та конкурентні ціни, а також забезпечує кожний третій долар валютної виручки для держави.

Свої досягнення на виставці презентували більше 250 українських і міжнародних аграрних компаній із 16 країн світу, в тому числі: Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Білорусі тощо. Серед гостей – дипломати, потенційні інвестори, міжнародні донори, представники бізнесу й експерти.

В експозиціях науково-дослідних установ від Національної академії аграрних наук України Інститут було представлено в рамках двох експозицій, а саме: «Охорона і раціональне використання земельного фонду України», «Зерно України». Інститут представив на виставці свої наукові видання, а також розмістив інформаційні стенди, які містять інформацію щодо основних напрямів діяльності, практичних розробок та інших результатів роботи. Крім того, під час виставки вчені Інституту взяли участь у низці конференцій, круглих столів і семінарів.

По завершенню виставки «Агро-2015» ННЦ «ІҐА імені О. Н. Соколовського» було нагороджено дипломом за участь у XXVІI Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2015».

en_USEnglish