» News » Участь у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017»

Участь у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017»

Із 7 до 10 червня 2017 року Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» представляє свої основні наукові розробки й досягнення на найбільшій агровиставці Східної Європи – ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017», організатором якої виступило Міністерство аграрної політики та продовольства України на базі Національного комплексу «Експоцентр України» м. Київ.

Офіційно відкрили виставку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк. Прем’єр-міністр України під час церемонії відкриття виставки наголосив, що із стрімким темпом розвитку наукового прогресу потрібно впроваджувати у сільське господарство інноваційні методи, які б допомогли створити ринок високоякісної, конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції.

Свої досягнення на виставці презентують більше 1200 українських і міжнародних компаній із 15 країн світу. Виставка «Агро-2017» виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України. Цей захід відкриває можливості для співпраці з потенційними партерами, а також є унікальною нагодою для діалогу між наукою, приватним бізнесом і державою.

В експозиціях науково-дослідних установ від Національної академії аграрних наук України Інститут було представлено в рамках двох експозицій: «Охорона і раціональне використання земельного фонду України»; «Зерно України».

Інститут представляє на виставці свої наукові розробки, видання та державні стандартні зразки грунтів. Крім того, під час виставки представники Інституту взяли участь у низці круглих столів і семінарів.

en_USEnglish