» News » Звернення Президента НААН Ярослава Гадзала до членів Національної академії аграрних наук України

Звернення Президента НААН Ярослава Гадзала до членів Національної академії аграрних наук України

Шановні друзі!

Йде дванадцятий день, як українці мужньо відбивають наступ російського агресора. Громадяни об’єдналися заради відсічі окупантам: від військових, які знищують ворожі літаки, до аграріїв, котрі відбирають техніку загарбників.

Завдяки героїчним діям вдалося зламати плани кремля, який хотів за два дні захопити Україну. Наші Збройні Сили, прикордонники, рятувальники, фермери, продавці, науковці, медики, волонтери – кожен на своєму місці робить посильний вклад у спільну перемогу.

Відвага українців вражаюча! Наша любов і підтримка спрямовані до жителів Маріуполя, Харкова, Бучі, Херсона, Чернігова та інших населених пунктів, де зараз ситуація найважча. Навіть беззбройні громадяни захищають свої домівки чим можуть.

Тож, поки наші захисники і захисниці дають потужну відсіч і витісняють загарбників, я отримую численні звернення від академіків і членів-кореспондентів Національної академії аграрних наук України з проханням перерахувати місячну плату за звання члена Академії на потреби Збройних сил України.

Щиро вдячний за патріотичну позицію і підтримую таку ініціативу. Усі бажаючі долучитися можуть надіслати заявки за формою, що додається, в електронному вигляді на пошту prezid@naas.gov.ua

Із повагою, Президент Національної академії аграрних наук України, академік НААН
Ярослав Гадзало

en_USEnglish