» News » Менеджмент фосфору в прецизійних агротехнологіях – вебінар

Менеджмент фосфору в прецизійних агротехнологіях – вебінар

20 липня 2023 року відбувся вебінар «Дослідження щодо використання прецизійних агротехнологій для менеджменту фосфору на орних землях». Спікером вебінару був доктор Р. Сміт, який працює у лабораторії пасовищ та води Служби сільськогосподарських досліджень Міністерства сільського господарства США.

Доктор Сміт у доповіді висвітлив результати досліджень щодо використання технологій точного землеробства для поліпшення менеджменту фосфору на орних землях, а також поділився результатами співпраці за Проєктом щодо оцінювання впливу природоохоронної діяльності Міністерства сільського господарства США, зокрема, результатами польових досліджень спрямованих на скорочення стоку добрив та підвищення прибутковості агробізнесу шляхом виділення найпридатніших регіонів для вирощування високоврожайних сільськогосподарських культур.

Від ННЦ «ІГА імені О.Н. Соколовського» на вебінарі були присутніми співробітники лабораторії геоекофізики грунтів імені академіка В.В. Медведєва – Ірина Пліско, Світлана Крилач та Катерина Романчук.

Інформацію про вебінар наведено за посиланням

en_USEnglish