Щорічні збори колективу Інституту

Щорічні збори колективу Інституту

Міжнародне онлайн-стажування за темою «Нові та інноваційні методи навчання»

Міжнародне онлайн-стажування за темою «Нові та інноваційні методи на...

Участь у весняній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

Участь у весняній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейсь...

Семінар аспірантів та молодих вчених

Семінар аспірантів та молодих вчених

Досвід реформ на Харківщині

Досвід реформ на Харківщині

Участь у семінарі «Можливості органічного землеробства для посилення експортного потенціалу України»

Участь у семінарі «Можливості органічного землеробства для посилення...

Шановні аграрії, партнери, колеги!

Радий вітати Вас на сайті Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського» – провідного науково-методичного центру, який очолює й координує науково-дослідні роботи з питань ґрунтознавства, агрохімії та охорони ґрунтів. Нині Інститут – це сучасний, динамічний, інноваційний центр, відкритий для співпраці.

Місія Інституту – здійснення вагомого внеску в суспільний розвиток шляхом виконання фундаментальних і прикладних досліджень для генерування нових наукових знань, їх поширення, сприяння науково-технічному прогресу й сталому розвитку аграрного сектора економіки.

Інститут має розвинену інфраструктуру, що відповідає основним напрямам його діяльності, якісний кадровий потенціал, тісні зв’язки з виробництвом і плідно співпрацює з багатьма вітчизняними й зарубіжними партнерами. 

Інститут готовий надавати допомогу в підвищенні ефективності Вашого аграрного бізнесу шляхом підвищення родючості ґрунту й раціонального застосування агрохімікатів. Зокрема, ми пропонуємо:

   Пропонуємо: наукові розробки, послуги, комп’ютерні програми,  інвестиційно-інноваційні проєктивидання, стандартні зразки складу ґрунту.

Науковці Інституту надають консультаційну підтримку агротоваровиробникам та іншим зацікавленим особам з актуальних питань охорони й раціонального використання ґрунтових ресурсів, розроблення нормативно-технічної документації на нові добрива, проведення їх біологічного оцінювання, застосування інноваційних агротехнологій. Запрошуємо Вас до співробітництва!