» Новини » Політика ЄС у сфері Carbon Farming і перспективи України

Політика ЄС у сфері Carbon Farming і перспективи України

28 листопада в Брюсселі відбувся надзвичайно важливий захід, присвячений політиці ЄС у сфері Carbon Farming, уловлювання та зберігання/використання вуглецю (CCU/CCS), а також технологій видалення діоксиду вуглецю (CDR).

Національний Науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» мав можливість, за безпосередньої участі Наталі Прозорової, представити перспективу України, обговорюючи, як стале землекористування може підтримувати відновлення після війни, сприяти адаптації до змін клімату та інтегруванню в європейську політику. Особливо цінною була дискусія про те, як поєднати Carbon Farming з екосистемними послугами, ґрунтом, біорізноманіттям, водними ресурсами та стійкими ландшафтами.

Нам було важливо донести, що такі технології можуть стати основою відновлення не лише ґрунтів, але й територій, постраждалих від війни. Україна має потенціал стати ключовим гравцем у сфері сталого землекористування, і досвід ЄС дуже важливий для цього процесу.

Дякуємо організаторам та всім учасникам за надихаючі ідеї та можливість спільної роботи задля досягнення наших цілей! Також висловлюєму щиру вдячність координаторам проєкту LANDMARC2020 за ініціювання і підтримку Українського кейсу дослідження на базі Інституту.

Програма

ukУкраїнська