» Новини » Біовугілля для зеленого відновлення України

Біовугілля для зеленого відновлення України

27 червня 2024 року відбувся черговий вебінар за темою «Biochar & The Green Recovery of Ukraine», організований «Environmental Fund for Ukraine» спільно з «Global Institute for Water Environment and Health» (GIWEN). Головною метою заявленого на вебінарі проєкту «Ukraine Biochar Sustainability Project» є розширення можливостей зеленого відновлення України через використання великомасштабного виробництва біовугілля та стратегічного партнерства для стимулювання поглинання вуглецю та сприяння сталому розвитку.

На вебінарі було озвучено такі теми як мета, завдання, переваги та роль виробництва біовугілля у стратегії відновлення України, міжнародна ініціатива з використання біовугілля та активність міжнародних організацій у її впровадженні.

У вебінарі взяв участь старший науковий співробітник відділу ґрунтових ресурсів Віталій Лебедь з доповіддю про діяльність ННЦ ІГА, зокрема міжнародну, та результати досліджень мілітарної деградації ґрунтів ученими Інституту. Доповідь викликала інтерес з боку організаторів та спікерів вебінару, учасники відмітили важливість проведеної роботи в ННЦ ІГА для подальшого використання результатів у післявоєнному відновлені ґрунтів України.

Програма заходу

ukУкраїнська