» Новини » Четверта генеральна асамблея LANDMARC Horizon2020

Четверта генеральна асамблея LANDMARC Horizon2020

Старший науковий співробітник ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», член команди управління проєктом LANDMARC Horizon2020 та лідер проєкту #MSC4Ukraine Наталя Прозорова взяла участь у четвертій Генеральній Асамблеї LANDMARC Horizon2020 (24 лютого-1 березня 2024 року) в офісі su-re.co на Балі (Індонезія).

Генеральна Асамблея об’єднала дослідників із 17 країн світу, які мали можливість обговорити підходи наземних технологій пом’якшення наслідків (LMTs) і екосистемної адаптації (EbA), маючи на меті визначення стійких рішень в глобальному масштабі для майбутнього. Основною метою обговорення було посилення розуміння оптимальних стратегій розгортання наземних технологій пом’якшення наслідків у глобальних регіонах. Було проведено знайомство із місцевими зацікавленими сторонами для визначення та поширення передового досвіду управління землею, відходами та водою, який можна відтворити та ефективно застосувати в різних географічних контекстах.

Генеральна асамблея також є майбутньою можливістю для українського прикладу, який є унікальним поєднанням двох різних проєктів: LANDMARC Horizon2020 та #MSC4Ukraine. Цей досвід допоможе застосувати технологію спостереження Землі та методологію комп’ютерного моделювання для точної оцінки потенціалу поглинання вуглецю на прикладі України.

Дякуємо координаційній команді LANDMARC за надану можливість участі у заході.

ukУкраїнська