» Новини » До 130-річчя заснування найстаршої університетської кафедри ґрунтознавства Конференція в Державному біотехнологічному університеті

До 130-річчя заснування найстаршої університетської кафедри ґрунтознавства Конференція в Державному біотехнологічному університеті

6 грудня в Державному біотехнологічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Збалансоване використання та відтворення родючості ґрунтів в умовах глобальних змін клімату», присвячена Всесвітньому дню ґрунту та 130-річчю заснування кафедри ґрунтознавства.

Науковці ННЦ ІҐА взяли участь у роботі конференції. Академік НААН Святослав Балюк виголосив вітання учасникам, доктор с.г. наук Людмила Воротинцева від колективу авторів представила на пленарному засіданні доповідь «Зрошення як чинник кліматично орієнтованого аграрного сектора та антропогенного впливу на родючість  ґрунту». Також наші співробітники взяли участь у роботі різних секцій.

Співголова організаційного комітету завідувач кафедри ґрунтознавства, доктор с.-г. наук, професор Василь Дегтярьов та доцент кафедри ґрунтознавства, канд. с.-г. наук, доцент Дмитро Гавва представили цікаву доповідь про формування та розвиток наукової школи агрономічного ґрунтознавства.

Було представлено також доповіді провідних українських та зарубіжних науковців і випускників факультету ґрунтознавства та агрохімії колишнього Університету імені В. В. Докучаєва з актуальних питань ґрунтознавства, агрохімії та землеробства. Колеги з ДБТУ запевняють, що з часом можна буде ознайомитися з матеріалами конференції на сайті Університету.

ukУкраїнська