» Провідні світові видання з ґрунтової тематики

Провідні світові видання з ґрунтової тематики

Відомо, що щорічно з’являється більше 5000 ґрунтознавчих публікацій у великій кількості наукових журналів і в окремих тематичних виданнях, що охоплюють усі аспекти ґрунтознавства. Вони публікуються різними мовами, але більшість – англійською (~70%).

Ґрунтознавчі журнали

Важливий, хоча й далеко не повний список журналів про ґрунти доступний на веб-сайті Міжнародного союзу ґрунтознавців – IUSS 

Дуже ефективну та практичну пошуково-інформаційну систему для ґрунтових журналів ви можете знайти на сайті CountryOfPapers .

Зацікавлений користувач може знайти найбільш прийнятні журнали цієї категорії на основі власних вимог, включаючи такі показники, як імпакт-фактор, тип публікації, наявність політики відкритого доступу та вартість на сторінці CountryOfPapers

Ґрунтознавчі видання

На веб-сайті ФАО зараз доступна велика кількість дуже важливих і корисних публікацій про ключові проблеми ґрунту.

Більшість із них підготовлено за ініціативи Global Soil Partnership авторськими колективами за участю визнаних світових експертів.

У підготовці деяких публікацій брали активну участь ґрунтознавці ННЦ «ІГА імені О.Н.Соколовського», наприклад:

На цьому ж сайті розміщені матеріали тематичних Глобальних ґрунтових симпозіумів у яких брали участь вчені ННЦ ННЦ «ІГА імені О.Н.Соколовського»:

ukУкраїнська