» Новини » Семінар-навчання для сільгоспвиробників з питань впровадження у виробництво інтенсивних технологій вирощування с.г. культур та особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах Донецької області під урожай 2017 року

Семінар-навчання для сільгоспвиробників з питань впровадження у виробництво інтенсивних технологій вирощування с.г. культур та особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах Донецької області під урожай 2017 року

2 березня 2017 року на базі ТОВ «Агрофірма «Гермес» (м. Краматорськ, вул. Айвазовського, 30) під керівництвом Департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації за участі науковців Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» відбувся обласний семінар-навчання з питань впровадження у виробництво інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт в агрокліматичних умовах Донецької області під урожай 2017 року.

На семінар були запрошені начальники, головні агрономи районних управлінь, фермери, головні агрономи аграрних підприємств.

У роботі семінару взяли участь науковці Інституту. З науковими доповідями виступили:

  1. Соловей Вадим Борисович,  кандидат с.-г. наук, завідувач відділу ґрунтових ресурсів «Ґрунти Донецької області та їх ресурсний потенціал».
  2. Доценко Олександр Васильович, кандидат с.-г. наук, завідувач лабораторії польових досліджень з добривами та управління якістю продукції «Ефективність різних форм азотних добрив за підживлення пшениці озимої. Науковий супровід застосування добрив».

Передано для розповсюдження рекомендації, науково-методичні видання науковців Інституту та комерційні пропозиції.

ukУкраїнська