» Новини » Участь у зібранні офіційних представників країн у Європейській асоціації економістів у сфері довкілля та ресурсів

Участь у зібранні офіційних представників країн у Європейській асоціації економістів у сфері довкілля та ресурсів

12 травня 2023 р. у форматі ZOOM-конференції під головуванням президентки Європейської асоціації економістів у сфері довкілля та ресурсів (European Association of Environmental and Resource Economists – EAERE) проф. Phoebe KOUNDOURI відбулося засідання офіційних представників країн EAERE (EAERE country representatives meeting). У заході брали участь офіційні представники понад 20 країн. Від України брав участь у зібранні офіційний представник країни – головний науковий співробітник відділу інноваційної економіки, зовнішніх зв’язків та інформатизації наукових досліджень ННЦ «ІҐА імені О. Н. Соколовського», доктор економічних наук, старший дослідник Анатолій КУЧЕР.

Захід був спрямований на розгляд комплексу питань, зокрема щодо результатів діяльності за попередній рік і плани на перспективу. Серед іншого було наголошено на необхідності приділення більшої уваги з боку EAERE до проблеми оцінювання та моделювання наслідків впливу війни на довкілля та зміни клімату в Східній і Центральній Європі. Під час обговорення Анатолій КУЧЕР зазначив про важливість цього питання, яке разом із іншими наслідками війни потребує всебічного вивчення для розроблення та реалізації плану повоєнного зеленого відновлення економіки України. Однією з перспективних активностей обговорено можливість і доцільність проведення вебінару щодо впливу війни на довкілля та зміни клімату.

Із переліком основних заходів, які проводить EAERE, можна ознайомитися за посиланням: https://www.eaere.org/agenda

ukУкраїнська