» Новини » Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН. Загальні збори

Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН. Загальні збори

Загальні збори Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН відбулися 23 квітня 2024 р. на базі Інституту агроекології та природокористування НААН.

Від ННЦ «ІҐА імені О. Н. Соколовського» учасниками зборів були: С. А. Балюк – д.с.-г.н., проф., академік НААН; М. М. Мірошниченко – д.б.н., с.н.с., член-кореспондент НААН; Р. С. Трускавецький – д.с.-г.н., проф., член-кореспондент НААН; А. В. Кучер – д.е.н., с.д., член-кореспондент АЕНУ; В. А. Гаврилюк – к.с.-г.н., с.н.с.; Ю. В. Залавський – к.біол.н.

До порядку денного включено такі питання:

  1. Про підсумки діяльності Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН за 2023 р. та основні завдання на перспективу.
  2. Про затвердження орієнтовного плану роботи Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН на 2024 рік.
  3. Звіти членів-кореспондентів НААН: Д. Г. Войтюка, Г. Д. Гуцуляка, В. Л. Курила, М. М. Мірошниченка, М. А. Ткаченка та Л. А. Янсе за 2021-2023 роки.
  4. Різне

Академік-секретар Відділення Віктор Камінський у доповіді «Про підсумки діяльності Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН за 2023 р. та основні завдання на перспективу» підкреслив, що наукові колективи установ Відділення досягли вагомих результатів у своїй роботі незважаючи на дуже складні умови, в яких довелося працювати: недостатнє фінансування в умовах війни; пошкодження та руйнування матеріально-технічної бази, яких зазнали деякі установи. За підсумками активного обговорення доповіді, з висвітленням найбільш актуальних та болючих проблем, роботу Відділення за минулий рік було схвалено.

Також було затверджено представлений орієнтовний план роботи Відділення на 2024 рік.

ukУкраїнська