» Новини » Всеукраїнський науково-практичний семінар, присвячений 130-річчю з дня народження академіка О.Н. Соколовського

Всеукраїнський науково-практичний семінар, присвячений 130-річчю з дня народження академіка О.Н. Соколовського

23 жовтня 2014 року в ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар, присвячений 130-річчю з дня народження академіка Олексія Никаноровича Соколовського “Сучасні напрями та перспективи розвитку української школи агрономічного ґрунтознавства». Із вступним словом до молодих вчених звернувся доктор біол. наук, заступник директора з наукової роботи Мірошниченко М.М.

На участь у науковому заході надійшло 44 заявки з 8 наукових установ та ВУЗів. Протягом проведення семінару було заслухано 22 доповіді з них конкурсна комісія обрала 6 найкращих.

24 жовтня 2014 року відбувся виїзд молодих вчених та спеціалістів на наукову польову екскурсію до ХНАУ імені В.В. Докучаєва. На території, де проходила екскурсія було закладено 2 ґрунтових розрізи. Окрім того, молоді вчені мали змогу ознайомитись з зональними та азональними ґрунтами України у Музеї ґрунтів кафедри «Ґрунтознавства» ХНАУ імені В.В. Докучаєва.

ukУкраїнська