Конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program
Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта до 1 листопада 2020 року приймає анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program – cтипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців: https://fulbright.org.ua/en/fulbright-research-and-development-program-2/.
Документи на усі цьогорічні конкурси подають тільки онлайн.
Звертаємо Вашу увагу на те, що у конкурсі можуть брати участь не тільки дослідники, але й викладачі, які планують розробляти нові курси, досліджувати нові методики викладання.
Ми приймаємо заявки від молодих спеціалістів, котрі не обов’язково працюють в академічному середовищі – серед фіналістів є музейні працівники, журналісти, інженери, соціологи, діячі мистецтва, працівники громадських організацій тощо. Важливо, щоби конкурсна заявка містила дослідницьке завдання. Конкурсні напрямки охоплюють гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Виключенням є тільки бізнес-сфера. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО) Інформація про фіналістів програми Fulbright Research and Development Program за різні роки – на сторінках наших фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/.
Онлайн презентація Програми FRDP уже цього тижня : https://www.facebook.com/events/1254816581535641
————————————————————————————————————————————————————–
Університет природничих наук у Любліні за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва запрошує Вас взяти участь у науково-педагогічному стажуванні «Педагогічна майстерність викладачів у галузі біології, екології, географії, геології, хімії та фізики», яке відбудеться 24 серпня–2 жовтня 2020 року у місті Люблін, Республіка Польща.
До участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері природничих наук.
Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня протягом 6 робочих тижнів.
Учасникам необхідно до 18 вересня 2020 року (включно):
- заповнити заявку (у разі співавторства тез заповнюється на кожного учасника окремо);
- надіслати на електронну адресу nature@cuesc.org.ua
- тези науково-методичної доповіді за профілем роботи здобувача в навчальному або науковому закладі;
- відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (після надання реквізитів).
Тема листа: на стажування з природничих наук у Любліні.
Проходження науково-педагогічного стажування без підготовки науково-методичної доповіді неможливе.
Усі учасники стажування будуть забезпечені збірником тез науково-методичних доповідей, сертифікатом про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами). Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.
Детальна інформація про стажування міститься на сайті та в інформаційному листі