» Новини » Іригація України: обговорення спільних заходів

Іригація України: обговорення спільних заходів

У рамках програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) 14.07.2022 року відбулась робоча онлайн зустріч представників науки, бізнесу та громадськості за темою «Іригація України: обговорення спільних заходів (WB, IFC, USAID, EY)». Основою програми USAID АГРО є сприяння комплексному і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства України.

На зустрічі розглянуто можливість використання місцевих сировинних ресурсів для проведення рекультивації земель, порушених внаслідок воєнних дій, викликаних збройною агресією росії. Зокрема активно дискутувались питання використання сировинних ресурсів сапропелю, фосфоритів і мулу зі ставків риборозведення та створення на їх основі добрив.

У зустрічі брали участь керівник Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» д. с.-г. н., професор, академік НААН Святослав Балюк і директор Поліської дослідної станції ННЦ ІҐА, к. с.-г. н. Володимир Гаврилюк, також колеги від Луцького національного технічного університету — завідувач кафедри аграрної інженерії д. т. н., професор Володимир Дідух і к. т. н. доцент Ігор Цизь.

На 22.07.2022 року заплановано продовження дискусії.

ukУкраїнська