» Анонси » Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та спеціалістів «Наукові досягнення у дослідженнях молоді з вирішення актуальних запитів ґрунтознавства та агрохімії», присвячена 85-річчю від дня народження академіка НААН, професора В. В. Медведєва, 30 травня 2024

Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та спеціалістів «Наукові досягнення у дослідженнях молоді з вирішення актуальних запитів ґрунтознавства та агрохімії», присвячена 85-річчю від дня народження академіка НААН, професора В. В. Медведєва, 30 травня 2024

Шановні колеги!

Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та спеціалістів «Наукові досягнення у дослідженнях молоді з вирішення актуальних запитів ґрунтознавства та агрохімії», присвяченій 85-річчю від дня народження академіка НААН, професора В. В. Медведєва.

Метою конференції є представлення наукових робіт молодих учених у сучасних напрямах науки про ґрунт, обговорення перспектив розвитку аграрної сфери, проведення дискусій, обмін науковими досягненнями, поглядами, ідеями, результатами досліджень та їх апробації.

До участі в конференції запрошуються представники українських і зарубіжних науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів докторанти, аспіранти, студенти, співробітники науково-виробничих і проєктних структур та агровиробники.

Завантажити Інформаційний лист

ukУкраїнська